TAVŞANLI BELEDİYESİ’NDEN BEYKÖY MAHALLESİ’NE SOSYAL TESİS

Kütahya-Tavşanlı Belediyesi, Beyköy Mahallesi’nde özellikle gençlere hizmet verecek sosyal tesisin inşaatına başladı. Lokal ve dinlenme alanlarından oluşacak tesis bu yıl içerisinde hizmet vermeye başlayacak.

0
1418

Özellikle gençlerin hizmetine sunulması amaçlanan sosyal tesis, Beyköy Mahallesi’nde düğün salonu arkasındaki yeşil alana yapılıyor ve tesisin kaba inşaatında son aşamaya gelindi.

100 m2’lik sosyal tesis spor kulübüne tahsis edilecek. Burada gençler dinlenip sohbet etme imkanına kavuşacak. Yakınındaki spor sahalarıyla birlikte tesis Beyköy halkına da hizmet verecek. Tesisin 2017 yılı içerisinde hizmete alınması hedefleniyor. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler “Biz Belediye yönetimi olarak gençlere büyük önem veriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda mahallelerimize yaptığımız halı sahalar hizmet vermeye başladı. Bu yıl da benzer projelerimiz bir bir hayata geçirilecek. Ada’da yaptığımız Buz Pateni Pisti ve Yaşam Merkezi inşaatı hızla yükseliyor. Beyköy Mahallemize gelecek olursak burada spor kulübü için sosyal tesis yapmanın yerinde olacağını düşündük. Hem okulumuz bahçesinde hem de yanındaki yeşil alanda spor alanları var. Buradan sadece gençler değil, tüm vatandaşlarımız yararlanacak. Lokal ve dinlenme alanlarından oluşacak tesisimiz 2017 yılı içerisinde bitirilerek hizmete alınacak. Şimdiden Beyköy sakinlerine hayırlı olsun” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.