TATVAN’DA KARLA MÜCADELE GECE BOYU DEVAM ETTİ…

0
1563
 1. Tatvan’da Kar Temizleme Çalışmaları Gecede Devam Etti
  Tatvan’da aralıksız devam eden kar temizleme çalışmalarına akşam saatlerinde yoğunluk verildi.
  İlçe merkezindeki Yeni Çarşı’da kar temizleme çalışmalarının tamamlandığını söyleyen Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, ara caddelerde de yol genişletme çalışması yapıldığını belirtti.
  Sabah saatlerinde öğrencilerin sorun yaşamamaları için gece boyunca okul yollarında ve okul bahçelerinde kar temizleme çalışması yürütüleceğini kaydeden Başkan Aksoy, şöyle konuştu;
  “Kar yağışı ile birlikte karla mücadele çalışması başlattık. Kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürdüğümüz için hiçbir mahallede ve hiçbir yolda sorun yaşanmadı. Bu gece de Cumhuriyet Caddesi üzerinde kısmi yerlerde yol genişletme çalışması yürütüldü ve Yeni Çarşı’da kar temizleme çalışmaları tamamlandı. Yarın öğrenciler sorun yaşamasın diye bu gece sabaha kadar ekiplerimiz çalışacak. Okul yolları ve okul bahçelerinde kar temizleme çalışması yapılacak. Vatandaşların rahat etmesi için karla mücadele çalışmalarımız aralıksız sürdürülecek.”
  Çalışmalardan memnun olduklarını belirten Yeni Çarşı esnafları ise, çarşı merkezinde gece yapılan kar temizleme çalışmasının iyi bir karar olduğunu ve böylelikle işlerinde hiç aksaklık yaşamayacaklarını söylediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.