“TATVAN’DA ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVELERİNİ TOPLAMAYA BAŞLADIK”

Tatvan’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek adına için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yürüttüğü çalışmaların meyvelerini toplamaya başladı. Aksoy’un Tatvan’a kazandırdığı projeler bir bir hizmete açılmaya devam ediyor.

0
1226

TATVAN BELEDİYESİ’NDEN BÜYÜK BİR HİZMET DAHA

Tatvan Belediyesi tarafından yaptırılan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası halkın hizmetine sunuluyor.

Geçen yıl inşaatına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanan Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binası Tatvan Belediyesi’nin himayesinde halka hizmet verecek. Fuar alanında çok amaçlı kongre merkezi, toplantı salonu ve sergi alanı şekilde inşa edilen Fuar Sergi ve Kongre Merkezi binasının, ilçede yapılacak olan düğün, nişan ve benzeri merasimler için Tatvan Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulacağı belirtildi.

Fuar Sergi ve Kongre Merkezi’nin fuar etkinliklerinin yanı sıra düğün ve nişan gibi merasimlerde halkın hizmetine sunulacağını ifade eden Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, halka hizmet adına çok sayıda projeyi hayata geçirdiklerini ve bunun yanında bu yapıyı da Tatvan’a kazandırmanın gururu içinde olduklarını söyledi.

Tatvan’ın en gözde mekanlarının başında gelen Tatvan Doğu Anadolu Fuar alanında hayata geçirdikleri proje kapsamında Tatvan’a çok önemli bir eser daha kazandırdıklarını ifade eden Başkan Aksoy, sözlerine şunları ekledi; “Fuar alanında yapmış olduğumuz bu güzel binada fuar etkinlikleri yapılıyor. Burası aynı zamanda sergi ve benzeri aktivitelere de ev sahipliği yapıyor. Halkımızın talepleri doğrultusunda düğün ve nişan gibi merasimlerde de burayı vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Tatvanlı hemşerilerimiz artık düğün, nişan ve benzeri önemli programlarını, etkinliklerini bu güzel mekanda gerçekleştirebilecek. Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın belediyemiz bünyesindeki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuru yapmaları gerekiyor. Bütün Tatvan halkına hayırlı olmasını diliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.