T.B.M.MDE DÜZENLENEN 12NCİ  eTR ÖDÜLÜ

0
1585

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı işbirliği ile T.B.M.M'de düzenlenen 12’nci eTR ödül törenine, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sarı, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan ve Derya Bakbak ile protokol üyeleri katıldı.

Kamudan Vatandaşa, Kamudan Kamuya, Kamudan İş Dünyasına ve Özel Ödüllerin yarıştığı törende 6 yılda 3üncü defa eTR ödüllüne layık görülen Şahinbey Belediyesi, bu yıl e-belediyecilik uygulamasi dalında aday gösterildiği “Açık Veri Portalı” projesiyle orta ölçekli belediyeler arasında 1inci oldu.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU: “BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİL”

Yerel yönetimler olarak e belediyecilik alanında sunulan hizmetlerle vatandaşın işlemlerini kolaylaştırmak için büyük çaba sarf ettiklerini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, e- belediyecilikte 6 yılda 3üncü defa ödül aldıklarını belirterek, “Şahinbey Belediyesi olarak teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımızın işini kolaylaştıracak uygulamalar üretiyoruz. Bu yıl 3üncü defa eTR ödülüne layık görülmemiz başarımızın tesadüf olmadığını göstermektedir. Bundan sonra da teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımıza kolaylıklar sağlamak adına çeşitli uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.