“SPORLA İLGİLİ BİLECİK İÇİN SÜRPRİZ PROJELERİMİZ VAR”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile bir araya gelen Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, önümüzdeki dönemde ilimizdeki spor yatırımları için sürpriz çalışmaların olacağı müjdesini verdi.

0
870

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve Belediye Başkanı Nihat Can’ın bir araya geldikleri Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Bilecik’te yapılacak yatırımları ele aldılar. Bilecik’in Ankara’daki sesi ve temsilcisi Milletvekili Selim Yağcı ile birlikte Bilecik ve ilçeleri için güzel çalışmalar için kolları sıvadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; görüşme hakkında şunları söyledi: “Güçlü Bilecik’imize hizmet için durmak yok yola devam diyerek önümüzdeki dönem gerçekleştireceğimiz Bilecik Şehir Stadyumu için ve Gençlerimize yönelik planladığımız projelere ilişkin kolları sıvadık. Çalışmalarımızı neticelendirdiğimiz önemli görüşmede Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Bey ve Bakan Yardımcımız Sinan Aksu Bey’e verdikleri destekler sebebiyle teşekkür ediyorum. Bilecik’imizin Ankara’daki sesi ve temsilcisi Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya da ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Bilecik’imizin spor yatırımları anlamında güzel ve sürpriz çalışmalarımız olacak. Cenabı Allah hizmet yolculuğunda hepimizin yardımcısı olsun.”  ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.