SORGUN’DA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, altyapı, kilitli parke, bordür ve caddelerde kaldırım yenileme çalışmalarına aralıksız devam ettiğini ve asfaltlama çalışmalarına Karakol Sokak’tan başlandığını bildirdi.

0
1173

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Gürbüz, “İçme suyu ve kanalizasyon hatları yenilenen ve yağmur suyu tahliye hatları oluşturulan mahallelerde altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, vakit kaybedilmeksizin üstyapı çalışmaları başlatıldı. Bu kapsamda nüfus ve trafik yoğunluğunun fazla olduğu alt yapısı tamamlanan mahallelerin yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulması adına Karakol Sokak, Yazlak Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Bedirbaba Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Osman Çavuş Mahallesi, Ahmet Efendi Mahallesi, Agah Efendi Mahallesi, Hanbaşı Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi ve ihtiyaç duyulan tüm mahallelerimizde beton asfaltlama çalışması yapılmaya başlandı. Modern yapı malzemeleri kullanılarak yeni kaldırımlar yapılmasının ardından, zemininde dolgu malzemeleriyle güçlendirme çalışması yapılan yollara beton asfalt serimine başlandı. Başta finişer ve silindirler olmak üzere çok sayıda iş makinesi ve geniş bir teknik ekiple yürütülen çalışmalar sayesinde, yüksek kaliteli yol yapım uygulamasını hayata geçirdik.”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.