Şehzadeler Belediyesi Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyor

Şehzadeler Belediyesinin, ‘Şehzadeler Hep Yanınızda’ projesi kapsamında başlattığı evde bakım hizmetleri, yardıma muhtaç vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 65 Yaş üstü ihtiyaç sahibi olan yaşlıların evlerinde aylık temizlik çalışması yapıldığını ifade etti.

0
965

Şehzadeler Belediyesinin geçtiğimiz ay başlattığı Evde Bakım hizmetleri, ihtiyaç sahibi yaşlıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.  Şehzadeler’in 67 mahallesinde belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evlerinde her ay düzenli olarak temizlik çalışması yaptıklarını ifade eden Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ramazan Şevik “Şehzadeler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak evde bakım hizmetlerimiz başladığı günden beri evde temizlik ekibimiz her gün hizmetlerini ve kalitesini artırarak devam etmektedir Şehzadeler bölgesinde yaşayan 67 mahallemizde oturan 65 yaşını geçmiş ihtiyaç sahibi olan kendi imkânlarıyla evini temizleyemeyen engelli vatandaşlarımızın da evlerine her ay giderek temizlik yapıyoruz” dedi.

“Yürekle Dokunan Projeler Yapıyoruz”

Şehzadeler Belediyesi olarak 67 Mahalle’de yaşayan 171 bin vatandaşın yüreklerine dokunan projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak halkımızın yüreklerine dokunmaya devam ediyoruz. ‘Şehzadeler Hep Yanınızda’ projemiz kapsamında hayata geçirdiğimiz, evde bakım hizmetleri çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda başlayan projemiz kapsamında bu güne kadar, belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi, engelli, yaşlı ve yalnız yaşayan büyüklerimizin evlerini ziyaret ediyor ve her ay düzenli olarak evlerini baştan, başa temizliyoruz. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde kurduğumuz evde bakım hizmetleri ekibimiz bugüne kadar belirlemiş oldukları 80 vatandaşımızı düzenli olarak ziyaret ediyorlar. Yapılan bu ziyaretler esnasında hem vatandaşlarımızın evlerini temizliyorlar hem de sorunlarını dinliyor ve yapılması gereken ne varsa çözümü noktasında yardımcı oluyorlar ve bizlere de iletiyorlar” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.