SARAY MAHALLESİ’NDE YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Saray Mahallesinde yapılacak olan yağmur suyu döşeme hattı çalışmalarını yerinde inceledi.

0
1123

Saray Mahallesinde yapılacak olan yağmur suyu döşeme hattı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, saha ekibinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çapı 400’lük koruge boru döşenerek yaklaşık 400 m uzunluğundaki yağmur suyu döşeme hattı çalışmaları sona erdiğinde, Saray Mahallesinde bulunan Spor Caddesinden gelen yağmur sularının Lise Caddesine akması önlenecektir.

Böylelikle bölgede bulunan esnaflarımız, yerleşim yerleri, su birikintilerinden kaynaklı yol tahriplerine ve kapanmalarına engel olacak, ayrıca olası yağmurdan kaynaklı su baskınları ile daha önce oluşan su birikintilerinin de önüne geçilebilmesi hedeflenmektedir.

İncelemeler esnasında bölge esnafı ve hemşehrileri ile sohbet edip, onların talep ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Arık, Fatih Gölgeli ve birim müdürleri eşlik etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.