SAFRANBOLU’DA HAYIR ÇARŞISI KIŞ SEZONU AÇILDI

0
1102

Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren ‘Hayır Çarşısı’ vatandaşların kış ihtiyacını karşılıyor.

Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da kıyafet yardımı yapan Hayır Çarşısı yine aynı doğrultuda mobilya, dolap, yakacak, beyaz eşya, hasta yatağı, tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçları karşılamaya da devam ediyor.

Safranbolu Belediyesi’nin ve hayırsever vatandaşların destekleri ile temel ihtiyaçların karşılanması için konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “ Kış aylarının gelmesi ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın kışlık giysi ihtiyaçlarını da Müdürlüğümüz ve diğer kurumların aracılığı ile sağlayabilmeyi hedeflemekteyiz. Şuan kış sezonunu açmış bulunmaktayız. Yalnızca ilçe sınırlarımıza bağlı kalmadan çevre köy ve ilçelerden de gelen talepleri değerlendiriyoruz. Hayır Çarşımız yaz kış demeden, aynı gönüllülük ve paylaşım duygusu ile çalışmalarına devam ediyor. Bu vesile ile yardım etmek isteyen vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyor, kayıtsız kalmayıp çarşımıza destek olan hemşerilerime de teşekkür ediyorum” dedi.

Hayır Çarşısı’nın yetkilileri çok yakında ihtiyaç sahibi vatandaşların ısınma sorunları ile ilgili de bir projeyle harekete geçeceklerini ifade ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.