Pursaklar’da Yol Yenileme Mesaisi

0
71

Ulaşımda kaliteyi artırmak adına aksayan her sokağa anında müdahale eden Pursaklar Belediyesi, araçların trafikteki seyrini daha güvenli hale getirmek için sokaklarda yol yenileme seferberliğine hızla devam ediyor.

‘‘Pursaklar’a yakışır ve konforlu hale getireceğiz’’

Mahallelerdeki trafik akışını güvenli ve sağlıklı hale getirmek için öncelik sırasına göre yol yenileme çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Ulaşımı daha konforlu, daha kaliteli hale getirmek için yoğun mesai harcıyoruz. Altyapı çalışmaları nedeniyle tahrip olmuş sokaklarpursaklaımıza öncelik vererek belli bir program dâhilinde yollarımızı yenilemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyaç dâhilindeki sokaklarımızı kısa sürede tamamlayarak yollarımızı, Pursaklar’a yakışır ve konforlu hale getireceğiz.” dedi.

ASKİ, EnerjiSA, Telekom ve BaşkentGaz tarafından gerçekleştirilen altyapı çalışmaları nedeniyle kazılan ve büyük tahribata uğramış yollarda yenileme çalışmalarına öncelik veren Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokağın durumuna bağlı olarak kilitli parke taşı, beton yol ve sıcak asfalt serimi yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.