Pursaklar Yenilenen Parklarla Nefes Alıyor

0
68

İlçenin mevcut doğallığını koruyup, yeşil alanlarını zenginleştiren Pursaklar Belediyesi, ilçe sakinlerinin çocukları ile birlikte huzurlu vakit geçirebilmeleri için Karyağdı Mahallesindeki deforme olan parkı sıfırdan yenileme çalışmalarına devam ediyor.

‘‘Sıcak yaz günlerinde hemşehrilerimizin ferah ortamlarda nefes alabilmeleri için ihtiyaç dâhilinde ilçemizde, deforme olan parkları yeniliyoruz’’

İlçenin her noktasında, vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek adına çalışma yürüttüklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Sıcak yaz günlerinde hemşehrilerimizin ferah ortamlarda nefes alabilmeleri için ihtiyaç dâhilinde ilçemizde, deforme olan parkları yeniliyoruz. Bir yandan büyük önem verdiğimiz yeşil alanlarımızı çoğaltırken, bir yandan da çocuklarımızın neşe içerisinde çeşitli oyunlar oynayacakları parklar yapıyoruz. Saray Karyağdı bölgesine yaptığımız parkın içinde yürüyüş yolu, çocuk oyun grubu, açık alan spor aletleri, kamelyalar ve yeşil alan çalışmamız devam ediyor. İlerleyen günlerde parkımız yeşillenmeye başlayınca gözlere ve gönüllere daha çok hitap edecek.’’ dedi.

Devam eden çalışmaları yakından takip edip, çalışma arkadaşlarına yardım eden Başkan Ertuğrul Çetin, en kısa süre içerisinde nihayete erdirerek, sıfırdan yenilenen parkı hizmete açacaklarını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.