Oylama

 

KENT&BAŞKAN DERGİSİ, KENT&BAŞKAN ÖDÜLLERİ’NİN İKİNCİSİ İLE KARŞINIZDA

Kentleri için çalışan, üreten ve hayal eden belediye başkanlarımızı, sadece vatandaşın oylarını ölçü alacağımız anketimize, projeleriyle birlikte katılmaya davet ediyoruz.

Belediyelerin hizmet alanlarının sınırlarının artık kalktığı günümüzde, hizmet kategorilerine göre yarışacak projelerimiz kent ve başkanlarımıza ödül getirecek.

Kent&Başkan Dergisi yeniden çıktığı yolda ilerleyişini sürdürüyor. Kentleri için çalışan, üreten, hayal eden, dert edinen belediye başkanlarımızın tüm bu emek ve girişimlerini kamuoyuyla buluşturmayı ilke edinen Kent & Başkan Dergisi sahip olduğu bu gücü bir ölçüye dönüştürüyor; vatandaşın oylarıyla projeleri yarıştırıyor ve Kent & Başkan Ödülleri ile teşvik ve sinerji yaratmayı başarıyor.

İlkini gerçekleştirdiğimiz Kent&Başkan Ödülleri, okurlarımız ve kıymetli belediye başkanlarımız sayesinde yılın en prestijli ödülleri olmuştu. Bu yıl da amacımız aynı. Geçtiğimiz dönemde 5 yıllık görev sürelerinin sonuna gelen belediye başkanlarımızın hizmetle dolu dolu geçen 5 yıllarını bir bütün olarak değerlendirmeye almıştık. Ancak bu yıl geçen yıldan farklı olarak projeleri konuşuyor olacağız.

Küresel salgın haline gelen Covid-19 nedeni ile yaşadığımız bu zor süreçte görevlerinin başında, sahada olan belediye başkanları ve ekiplerinin kentleri için ortaya koyduğu özverili çalışmaları takdir ve teşvik etmek noktasında da ayrı bir öneme sahip olan Kent&Başkan Ödülleri ile projelerimiz yarışacak, Kentlerimiz ve Başkanlarımız kazanacak.

Çevre yönetiminden kültür yaşamına, spordan eğitime, kent içi ulaşımdan kentsel dönüşüme birçok hizmet dalında ayrı ayrı yarışacak projelerimizi yine vatandaşlarımız oylayacak. Elbette kentlerimizin nüfuslarını da göz önünde bulundurarak vatandaştan yüksek oy alan projelerimiz öne çıkacak ve bu projelerin mimarları olan belediye başkanlarımıza Kent&Başkan Ödülleri’ni takdim edeceğiz.

Proje kabulünde tek kriterimiz var; projenin gerçekleşme oranı; Projelerinizin oylamaya kabul edilebilmesi için en az ihale sürecinde olması gerekiyor,

Ve biz, Kent&Başkan Dergisi olarak ilham olacak, örnek olacak projelerinizle katılımlarınızı bekliyoruz.

Nasıl mı katılacaksınız?

proje@kentvebaskan.com.tr ve/veya 444 56 95’e ulaşın, yeter.

BAŞVURU DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ