OSMANİYE MASAL PARKI MUHTEŞEM BİR TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Bölgenin ekonomisi ve turizmine katkı sağlaması hedeflenen Osmaniye Masal Park kapılarını açtı.

0
1900

Osmaniye’yi cazibe merkezi haline getirecek, Türk Masal Kahramanlarının ve Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinin tanıtıldığı, 35 dönümlük arazi üzerine kurulu, Osmaniye Masal Parkı, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onurlandırdığı muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Devlet Bahçeli Meydanı Yayalaştırma ve Alt Geçit Projesi’nde İlk Kazma Vuruldu

Osmaniye’nin şehir içi araç ve yaya trafiğini rahatlatacak, 90 günde tamamlanması planlanan Devlet Bahçeli Meydanı Yayalaştırma ve Alt Geçit Projesi yapımına başlandı.

Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen Osmaniye Masal Park Açılışı ve Devlet Bahçeli Meydanı Yayalaştırma ve Alt Geçit Projesi Temel Atma töreni on binlerce Osmaniyeli’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşmasında Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Göreve seçildiğimiz üç buçuk yıldan bu yana evimizde yatmadık, şehrimizde kalmadık, Türkiye’yi ve Dünya’yı dolaştık. Çok emek sarf ettik, çok gayret sarf ettik. Çok büyük bir ekiple dünya çapında araştırmalar yaptık: Osmaniye’yi nasıl geliştirebiliriz, Osmaniye’nin geleceğine gençlerine ve çocuklarına nasıl bir Osmaniye bırakabilirizin araştırmasını ve incelemesini yaptık.” şeklinde konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: “Osmaniye Belediyemiz Emin ve Ehil Ellerdedir”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli açılış ve temel atma törenlerinde yaptığı konuşmasında; “Besmeleyle temelini attığımız Masal Park’ın kısa bir sürede Osmaniyeli hemşerilerimin hizmetine sunulmasından kıvanç duyuyorum. Bugün bir eserin açılışını yaparken, başka bir eserin de temelini atıyoruz. Burada Milliyetçi Hareket Partisi’nin Üretken Belediyecilik anlayışına yakışan yapılmıştır. Osmaniye Belediyemiz, çalışkanlığını hoşgörüyle birleştirmiş, mağdur ve mazlumlarla iç içe olmuştur. Osmaniye Belediyemiz emin ve ehil ellerdedir.” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Kara, MHP Genel Başkanı Bahçeli’ye şehrin altın anahtarını takdim etti. Ardından tören kapsamında organize edilen konserde sahneye çıkan milyonların sevdiği ünlü sanatçılar Hadise ve Murat Boz sahne aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.