OSMANİYE BELEDİYESİ 3. KİTAP FUARI HAZIRLIKLARINA BAŞLANDI

Osmaniye Belediyesi 3. Kitap Fuarı hazırlıklarına başladı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan kitap fuarı 7-16 Aralık 2018 tarihinde Osmaniye Masal Park yanındaki fuar alanında yapılacak.

0
1078

10 gün sürecek Osmaniye Belediyesi 3.Kitap Fuarı için pek çok yazar ve yayınevleri ile görüşmelerin devam ettiği kaydedildi. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Belediye olarak bir şehrin sosyo ekonomik kültürel anlamda da kalkınmasına ve değişimine öncülük yapmak yerel yönetimlerin görevidir anlayışından hareketle Osmaniyemizde kitap fuarı düzenliyoruz. Kitap fuarını hazırlarken ve fuar süresince katkı ve katılımlarıyla bize güç veren değerli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin göstermiş olduğu yakın ilgi neticesinde kitap fuarını geleneksel olarak düzenlemeye devam edeceğiz.

GANERA PAŞAYEVA KİTAP FUARI’NIN ONUR KONUĞU

Belediye Başkanı Kadir Kara, ulusal düzeyde düzenlenen kitap fuarının bu yıl onur konuğunun Azerbaycan Milletvekili aynı zamanda bir Türkiye sevdalısı Ganire Paşayeva olduğunu açıkladı. Yazar, Hukukçu, Doktor kimlikleri ile de bilinen Ganire Paşayeva ’nın Türkçe ve Azerbaycan Türkçesi dillerinde çok sayıda kitabı bulunuyor. Başkan Kara, hazırlıkların tamamlanmasından sonra etkinlik takviminin yayınlanacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.