“Modern ve Düzenli Yollar Kazandırdık”

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte gerçekleştirdikleri çalışmalarla Şereflikoçhisar’a modern ve düzenli yollar kazandırdıklarını ifade etti.

0
1377

Şereflikoçhisar’ı daha modern ve daha konforlu bir ilçe haline getirmeye gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ferda Polat, bu doğrultuda gerçekleştirdikleri yol çalışmaları ile ilgili; Şereflikoçhisar’da büyük bir değişim, yenilik ve gelişim yaşanıyor. Bu değişimi ulaşımda rahatlık sağlayarak da hissettirmek için hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Ankara Büyükşehir Belediyemizin ve Şereflikoçhisar Belediyemizin iş birliğiyle ilçemizin asfalt sorununu çözmek için başlattığımız çalışmalarla ilçemize modern ve düzenli yollar kazandırdık. Yol Medeniyettir anlayışı ile Şereflikoçhisar’ın dört bir yanında asfaltlama çalışmaları gerçekleştirerek, ulaşımı daha konforlu hale getiriyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda cadde ve sokaklarımızı birer birer yeniliyoruz. Merkez Mahallelerimizde Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile geçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı tamamladık. İhtiyaç duyulan yerlerde yürütülen çalışmalar dışında merkez mahallelerimizdeki çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımıza en iyisini sunmak için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ilçemizin çehresini değiştirdiği gibi ulaşım rahatlığı sağlayarak ilçemizin gelişmesinde de büyük rol üstlenmektedir. Daha ferah ve daha nezih bir Şereflikoçhisar için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

Asfalt Atılmadık Köy Kalmayacak!

Merkez mahallelerde başlayan asfalt çalışmalarının tamamlanması ile birlikte ilçe merkezini modern bir görünüme kavuşturduklarını belirten Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Ferda Polat,  aynı çalışmaların ilçe geneline yayılarak devam ettiğini ve bu çalışmalar kapsamında köy yollarını yenileme çalışmalarına başladıklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.