MEYDAN VE OTOPARK PROJESİNDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Boyabat Belediyesi, eski belediye binasının bulunduğu alanı meydan ve otopark haline getiriyor. Boyabat’ın vizyon projelerinden biri olan Meydan ve otopark projesi kapsamında çalışmalar devam ediyor.

0
1392

Boyabat Belediyesi, eski belediye binasının bulunduğu alanı meydan ve otopark haline getiriyor. Uygulama çalışmaları süren proje tamamlandığında bölgeye modern bir proje kazandırılmış olacak. İçerisinde belediye ve kaymakamlık hizmet binalarının da bulunduğu projenin, üstü meydan ve zemin altı yer altı otoparkı şeklinde düzenlenecek.

Belediyemiz kente nefes aldırmak adına ferah bir alan oluşturmak ve aynı zamanda ilçede ihtiyacı hissedilen bir meydan kazandırmak  amacıyla projeyi gerçekleştiriyor. Şehrin vizyon projeleri içerisinde yer alan projenin üstü meydan ve ticarethaneler altı ise otopark olarak yapılıyor.  Hizmet ve otopark inşaatının tamamlanması ile birlikte, meydan aydınlatmaları ve çevre düzenleme çalışmaları ile alan süslenerek cazip hale getirilecek.

700 Araç Kapasiteli

Eski belediye binası alanında inşa edilen otopark, park sorununa da çözüm olacak. 360 kapalı, 340 açık olarak yapımı devam eden otopark 700 araç kapasitesiyle bölgenin otopark ihtiyacını da karşılayacak.

“Boyabat’ı Geleceğe Taşıyacak Vizyon Projeler Gerçekleştirme Gayreti İçerisindeyiz”

Boyabat’ı geleceğe taşıyacak vizyon projeler gerçekleştirme gayreti içerisinde olduklarını belirten Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, “Şehrimizin ve insanımızın ihtiyaç duyduğu yaşam alanlarını oluşturmak bizlerin görevi. Şehri geleceğe taşıyacak vizyon projeleri hayata geçirerek, şehre farklı bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Şehrin marka değerine katkı sağlayacak öncü projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Meydan projesi bu mana da bizim vizyon projelerimiz arasında. Boyabat’ın gelişimine katkı sağlayacağını umut ediyoruz. Bir an önce tamamlanmasını ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.