Kütahya’da Evcil Hayvan Parkı Parkı Yapıldı

0
96

Sahipsiz sokak hayvanlarıyla ilgili yaptığı çalışmalarla fark yaratan Kütahya Belediyesi, Yaşam Parkı içerisinde geri dönüşüm malzemelerini kullanarak yaptığı Evcil Hayvan Parkı ile can dostları ihmal etmedi.

Kütahya’da sahipsiz sokak hayvanlarına tedaviden beslenmeye, ameliyattan sağlıklı barınma teminine kadar her alanda sahip çıkan Kütahya Belediyesi, Bengisu Sosyal Tesislerimizin alt tarafında bulunan Yaşam Parkı içerisine yaptığı Evcil Hayvan Parkı ile evcil dostları da ihmal etmedi. Tamamen geri dönüşüm malzemeleri kullanılarak yapılan Evcil Hayvan Parkı, kedi ve köpek sahiplerinin can dostlarıyla vakit geçirebilecekleri eğlenceli bir alana dönüştü. Veteriner İşleri Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yaptığı ortak çalışmayla hem geri dönüşümden gelen malzemeler hayata döndü hem de can dostlar için kullanışlı bir alan yapıldı.

Yapılan çalışma hayvanseverlerin ve evcil hayvan sahiplerinin beğenisini kazanırken vatandaşlar can dostların düşünülmesinden dolayı Kütahya Belediyesine teşekkürlerini iletti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.