KÖRFEZ, ÇEHRE DEĞİŞİMİNE DEVAM EDİYOR

Körfez Belediyesi Bakım-Onarım Ekibi, Körfez genelinde asfalt, kaldırım, bordür-tretuar bozulmalarına anında müdahale ederek, çözüme kavuşturuyor.

0
1151

Ekipler; geçtiğimiz günlerde etkili olan yağışlar sonrası bozulan, zarar gören asfalt, kaldırım, bordür-tretuar ve dubaların onarımı, engelli rampası, ızgara yapımı, onarımı ve temizliği gibi çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak, halkın hizmetine sunuyor. Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin birçok noktasında bordür parke çalışmaları gerçekleştiriyor. Tam donanımlı teçhizatla çalışan ekipler, havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Vatandaşlardan gelen talepleri anında çözüme kavuşturarak memnuniyet kuralını en iyi şekilde uygulayan belediye ekipleri, bozulan kaldırım taşlarını sökerek, yerine yenilerini ekledi.

Renkler Yenilendi

Estetik görünüme önem veren Körfez Belediyesi, kaldırım taşlarına yapılan düzenleme ve yenileme çalışmalarının ardından, renklendirme işlemlerini de tamamlıyor. Sarı ve beyaz renkte boyanan bordür ve kaldırım taşları araç sürücüleri için uyarıcı olurken, cadde ve sokakların görünümüne canlılık getiriyor, temiz bir görüntü oluşturuyor.

Ekiplerden Yoğun Mesai
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, asfalt ve parke çalışmalarının yanı sıra, stabilize çalışmalarına da devam ediyor. Konu ile ilgili konuşan ekipler; “Birçok mahallemizde eş zamanlı olarak yapılan çalışmalarla, yoğun yağmur yağışı sebebiyle bozulan yollara stabilize malzeme serimimizi yaptık. Belediye olarak biz rutin görevlerimizi ne olursa olsun eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. İlçemizdeki tüm yollara asfalt ve parke taşı döşemesi yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.