Kızılcahamam Toplu Sünnet Şölenine Hazırlanıyor

0
66

Kızılcahamam Belediyesi’nin gerçekleştirdiği ücretsiz Toplu Sünnet Şöleni için kayıtlar başladı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla halka hizmet sunan Kızılcahamam Belediyesi, Kızılcahamam’da ikametgâh eden çocuklarını ailelere ilk mürüvvet heyecanını yaşatacak.

Sünnet çağına gelen fakat çeşitli nedenlerden dolayı sünnet olamayan çocuklar için gerçekleştirilen organizasyonda yer almak isteyen aileler, Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden temin edecekleri formları doldurarak kayıt yaptırabilecek.

 ‘Çocuklarımızın sevinçlerini paylaşacağız’

 Sünnet Şöleni ile çocuklara güzel bir hatıra bırakmak istediklerini söyleyen Belediye Başkanı Süleyman Acar, sosyal yardımlaşmaya katkı verecek olan etkinliği kalıcı bir hizmet politikasına dönüştürdüklerini belirtti.

Başkan Acar; ”İlkini düzenleyeceğimiz bu etkinliği gelenekselleştireceğiz. Bugüne kadar çocukları için  bu vecibeyi yapacak imkan ve zaman bulamamış ailelerimize yardımcı olmak hedefindeyiz. Ücretsiz Toplu Sünnet Töreni’ne katılmak isteyen ailelerin başvurularını almaya başladık. Çeşitli eğlencelerin yapıldığı ve hediyelerin dağıtıldığı şölende, çocuklarımızın yanlarında olarak sevinçlerini paylaşacağız.” dedi.

Sünnet başvuru kayıtları 04 Temmuz ile 14 Temmuz tarihlerinde Kültür Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün 736 10 30 ve numaralı telefonları bilgi alınabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.