KENT&BAŞKANLAR HALKIN OYLARIYLA SAHNEDE

0
194

Kent&Başkan Dergisi tarafından dördüncüsü gerçekleştirilecek olan “Kent&Başkan Ödülleri” için başlatılan oylama sona erdi. Gerçekleştirilecek organizasyonla Kent&Başkan Ödülleri sahiplerini bulacak.

Kent&Başkan Dergisi tarafından tüm Türkiye’yi kapsayan ve tüm belediyelerin aday olduğu “Kent&Başkan Ödülleri” için başlatılan oylama sona erdi. www.kentvebaskanodulleri.com web sitesi üzerinden online olarak geçekleştirilen oylama sonucunda ödül almaya hak kazanan belediye başkanlarına düzenlenecek ödül töreni ile ödülleri takdim edilecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kent&Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan GEÇGEL, “Geleneksel hale getirdiğimiz ‘Kent&Başkan Ödülleri’ için www.kentvebaskanodulleri.com web sitesi üzerinden online olarak başlattığımız oylamamız sona erdi.

Halkın ihtiyaç ve beklentilerini doğrudan, hizmetin muhatabını baz alarak ölçtüğümüz anketimize katılım sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesinde gerçekleştirilen son oylama olan Kent&Başkan Ödülleri oylamamızdan çıkacak sonuçlar belediye başkanlarımızın 5 yıllık görev sürelerinin bir değerlendirmesi olacağından çok daha büyük anlam ve önem taşımaktadır.

Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum. Ödül almaya hak kazanan belediye başkanları ve ödül töreni programı ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde kamuoyu ile paylaşılacaktır. Değerli takipçilerimize anketimize gösterdikleri ilgi ve katılımları için teşekkür ediyorum. Oylama neticesinde ödül almaya hak kazanan tüm belediye başkanlarımızı da şimdiden tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.