KENT & BAŞKAN ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Kent & Başkan Dergisi olarak tüm Türkiye’yi kapsayan online anketimizin sonuçlarına göre Türkiye’nin 7 bölgesinden büyükşehir, il, ilçe, belde belediye başkanlarımız ve Türk Belediyeciliğinin, yerel yönetimlerimizin gelişimi, güçlendirilmesi için çalışan birbirinden önemli ve seçkin isimleri 29 Aralık’ta diriliş ve kuruluşun şehri Bilecik’te buluşuyor.

0
1494

Ödüllerin belirlenmesinde tek ölçütümüz halkın verdiği oylar olmuştur. www.kentvebaskan.com.tr üzerinden herkese açık oylama sistemimizde tüm Türkiye belediyeleri oylanmış; aldıkları sonuçlar her birinin nüfuslarına oranla değerlendirilmiştir. En yüksek oyu alan Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinden büyükşehir, il, büyükşehir ilçe, ilçe, belde ve kayyım yönetimindeki belediyeleri ödül almaya hak kazanmıştır.

Dergimiz Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel, ödüllerin KENT insanının oylarıyla belirlendiğine dikkati çekerek “Gerçek manada çalışan, proje üreten, popülizmden uzak ve işi belediyecilik olan başkanlarımız vatandaşlardan takdir ve destek görmüştür. Yaklaşan yerel seçimler ve dolayısıyla sonuna geldiğimiz 5 yıllık hizmet döneminin bir değerlendirmesi de olması sebebiyle sonuçların çok önemli birer gösterge olacağı kanaatindeyiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Geçgel, Kent & Başkan Dergisi’nin 3 TV kanalından canlı yayınla binlere ulaşacak bu büyük buluşmasının ev sahipliğini üstlendikleri için Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ve Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can Bey’e ve tüm ekibine teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.