İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET

Güzelyurt Belediyesi, Yeni Mahallenin 20-30 yıldır kangren haline gelmiş yol sorunu sona erdirmek için çalışmalarına devam ediyor.

0
1132

Belediyenin imkanlari ile Yeni Mahallesinde kullanılan yolların %90’lik kısmına asfalt attıklarını söyleyen Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu, “İlçemizin en büyük sorunu yollarımızın kotu durumu idi. Belediyemizin mali durumu herkesçe malumdur fakat biz bunlara sığınıp koltuğumuza oturup kalmadık. Çalıştık, çabaladık çok büyük yatırımlar yaparak kaynak sağlama islerine girdik bunların sonucunda da sağladığımız geliri son kuruşuna kadar halkımıza hizmet olarak geri dönüşümünü sağladık. İlçemiz nüfusunun çoğunluğunun yasadığı Yeni Mahallemizin yollarının durumu malum idi. Bizlerde kendi öz kaynaklarımızla yolların tamamına yakınını asfalt yaptık. Kalan kısımlarımızı diğer mahallelerimizdeki yollarımızı da İnşallah yılsonuna kadar tamamlamaya çalışacağız. Asfaltladığımız yolların kaldırım düzenlemelerine de hemen başlayacağız. İlçe halkına en konforlu yasam standartlarını sağlamaya çalışıyoruz. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkartmamak için gecemizi gündüzümüze katmaktayız. Biz koltuk sevdası için gelmedik bizler halkımıza hizmet için yola çıktık ve bu amaçla yolumuza devam etmekteyiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.