HER ŞEY DAHA GÜZEL VE DAHA YAŞANABİLİR BİR KARLIOVA İÇİN

Karlıova’nın fiziki ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, Bir yandan şehrin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak önemli projeleri hayata geçirirken bir yandan da ile de istihdamı artıracak önemli yatırımların yapılması için gece gündüz demeden canla başla çalışmaya devam ediyor.

0
1607

“Üstyapı Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Sürüyor”

Karlıova Belediyesi tarafından ilçe genelinde yürütülen üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üstyapıda kalan alanların tamamlanması için çok yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Veysi Bingöl, en kısa sürede çalışmaları tamamlayıp Karlıova halkının hizmetine sunulacaklarını söyledi. Çalışmaların önemli bir kısmını tamamladıklarını kalan kısımların tamamlanması için de yoğun bir şekilde çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, üstyapı çalışmaları kapsamında Cumhuriyet caddesinde başlattıkları çalışmaların devam ettiğini dile getirdi. Karlıova Ulu Cami ve Hüseyin Hüsnü Tekışık Orta Okulu’nun inşasından dolayı yapımında gecikme yaşanan Cumhuriyet Caddesi’nin kusurlu ve bozulan kısımların yapımına başladıklarını belirten Karlıova Belediye başkanı Veysi Bingöl konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan bu gecikme adına tüm Karlıovalı vatandaşlarımızdan özür diler emekçi çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz.” dedi.

“İş İmkânı Sağlayıp Ülke Ekonomisine Katkıda Bulunuyoruz”

Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, yoğun girişimler sonucu ilçeye 2. tekstil atölyesini kazandırdı. Bu kapsamda 150 kişiye iş imkânı sağlanacağı açıklandı. Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl, Yoğun girişimler sonucu ilçeye 2. tekstil atölyesini kazandırdı. Bu kapsamda 150 kişiye iş imkânı sağlanacağı açıklandı. Karlıova Belediye başkanı Veysi Bingöl konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yoğun girişimlerimiz sonucu ilçemize 2. tekstil atölyesini kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda 150 vatandaşımıza iş imkânı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Her şey daha güzel ve daha yaşanabilir bir Karlıova için.” dedi.

Karlıova Kültür Merkezi

Karlıova’da yapılan Karlıova Kültür Merkezi’nde öğrenciler için ders çalışma alanı oluşturuldu. Yapımı tamamlanan Karlıova Kültür Merkezi, ilçedeki gençlerin vakitlerini daha güzel bir şekilde güzel geçirebileceği ve öğrencilerin sağlıklı, konforlu bir ortamda ders çalışmaları için hizmete hazır hale geldi. Bingöl’ün Karlıova ilçesinde kardeş belediye olan Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Karlıova Kültür Merkezi’nde öğrenciler için ders çalışma alanı oluşturuldu. Konu ile ilgili Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl; “İnşaatı kardeş Belediyemiz olan Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Karlıova Kültür Merkezi öğrencilerimiz için güzel bir ders çalışma alanı ve kültürel etkinliklerin yapılacağı şekilde imkanlarımız dahilinde döşendi ve hizmete hazır hale getirildi. İlçemize böyle bir eserin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.