“HEP BİRLİKTE ÇERKEZKÖY’E GÜZEL ESERLER KAZANDIRIYORUZ”

Hep birlikte Çerkezköy’e güzel ve kalıcı eserler kazandırma çabası içerisinde olduklarını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hepimiz aynı amaç ve hedef doğrultusunda kenetlenerek, büyük bir uyumla güzide kentimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.” dedi.

0
1251

ÇERKEZKÖY MODERN PAZAR YERİ’NE KAVUŞTU

Çerkezköy Belediyesi tarafından yapılan,  otopark ve çevre düzenlemesi ile birlikte yaklaşık 9 milyon TL’ye mal olan Modern Kapalı Pazar Yeri hizmete açıldı.

2017 yılının ikinci yarısında yaklaşık 7 milyon 700 TL bedel ile ihalesi yapılan, otopark ve çevre düzenlemesi ile birlikte yaklaşık 9 milyon TL’ye mal olan Çerkezköy Belediyesi Kapalı Pazar Yeri hizmete açıldı. Bir yılda Kapalı Pazar Yeri çalışmalarını tamamladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, yaklaşık 7 milyon 700 bin TL’lik yatırım ile Kapalı Pazar Yeri’nin ihalesini gerçekleştirdiklerini ifade etti. Kapalı Pazar Yeri’nin sadece 7 milyon 700 bin TL’lik yatırım olmadığını, otoparkı, çevre düzenlemesi ve asfalt çalışması ile birlikte neredeyse 9 milyon 500 bin TL’lik bir yatırım olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Göreve geldiğimizden bu yana 4.5 yıldır tüm hemşerilerimiz ile Belediye Meclis Üyelerimiz ile, muhtarlarımız ile el ele, kol kola gönül gönüle Çerkezköy’e hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu güzel eserin ortaya çıkmasında emeği geçen Çerkezköy ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına, 1 yıllık çalışmada sabır gösteren pazarcı esnafına ve Çerkezköy halkına teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu güzel Pazar yerimizin Çerkezköyümüze bir kez daha hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu güzel eseri bize kazandıran, zamanında teslim eden kıymetli müteahhidimize teşekkür ediyorum. Güzel günlerde, umutla inşallah Çerkezköy’ün güzel günlerine, yarınlarına el ele, kol kola hizmet etmek için buradayız. 4.5 yıl önce söz verdiğimiz her şeyi adım adım yaparak bugünlere kadar geldik. Kalan sürede de verdiğimiz sözleri tamamlayacağız ve bu milletin karşısına çıkacağız inşallah” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.