HACILAR’DA 5 OKULA DAHA BİLİM ATÖLYESİ KURULDU

Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesi iş birliğinde; hayırseverlerin de desteği ile 5 okulda daha bilim atölyesi kuruldu.

0
1040

Oluşturulan Bilim Atölyesi, Robotik Tasarım ve Kodlama Atölyesi ile Akıl Oyunları ve Lego Atölyesinin açılışı görüntülü ve eş zamanlı olarak Vali Süleyman Kamçı tarafından gerçekleştirildi. Hacılar Kaymakamlığında gerçekleştirilen görüntülü açılış törenine Vali Süleyman Kamçı, Kaymakam Haluk Sezen, Belediye Başkanı Doğan Ekici ve daire müdürleri katıldı.

Gürdoğanlar Ortaokulunda Robotik Tasarım ve Kodlama Atölyesi, İstiklal İlkokulunda Akıl Oyunları ve Lego Atölyesi, Yunus Çepken İlkokulunda, Bilim Atölyesi, Hasçelik Anaokulunda Akıl Oyunları ve Lego Atölyesi, Demokrasi Şehitleri Ortaokulunda Bilim Atölyesinin interaktif ve eşzamanlı olarak açılışını gerçekleştiren Vali Süleyman Kamçı, Hacılar’da böyle bir faaliyetin gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür etti ve hayır dileklerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.