“Gelişen ve Değişen Balâ’ya Yakışan Projeler Üretiyoruz”

“Gelişen ve Değişen Balâ” hedefi doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam eden Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balâ’ya yakışan ve değer katan başarılı projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

0
1300

Balâ Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balâ’nın gelişmesi ve güzelleşmesi noktasında gerçekleştirdikleri hizmet ve yatırımlarla Balâ’da yaşam standartlarının hızla yükseldiği modern bir şehir kimliği kazandığını ifade etti. Özellikle Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin de destekleri ile Balâ’nın önemli sorunlarını bir bir ortadan kaldırdıklarını ifade eden Belediye Başkanı Arif Kaplan, Balâ’nın ulaşım noktasındaki sıkıntıları dışında önemli bir eksikliğinin bulunmadığını bunu da Büyükşehir belediyesinin destekleri ile ortadan kaldırmaya çalıştıklarını söyledi. Altyapı, turizm, ilçe ekonomisi, yeşil alan, park, eğitim, sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ve tesisler noktasında Balâ’nın tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve bu başarılı çalışmalarına yenilerini eklemeye devam eden Başkan Arif Kaplan, Balâ için var güçleriyle çalışmaya ve yeni hizmetler üretmeye devam ettiklerini dile getirdi.

Ankara Evi Açılış İçin Gün Sayıyor

Balâ’ya değer katacak önemli projelerden birini daha tamamladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Arif Kaplan Balâ’nın en güzel noktasından Balâ’yı izleyebilme keyfini yaşatacak seyir terası konumunda, Ankara’nın geleneksel yapısı ve mimarisiyle Gazino tepesi olarak bilinen alanda inşaa edilen Ankara Evi’nin yapım çalışmalarını tamamladıklarını ve kısa bir süre içerinde açılışını gerçekleştireceklerini söyledi. Konumlandırıldığı bölge açısından önemli bir cazibe merkezi olmaya aday önemli bir projeyi daha Balâ’ya kazandırdıklarını ifade eden Belediye Başkanı Arif Kaplan yaptığı açıklamada, “Balâ’nın en tepe noktasında bulunan ve ilçeye hâkim konumuyla, bir dönem ismiyle özdeşleşen Gazino Tepesi’nde inşaa ettiğimiz Ankara Evi’nin çalışmaları büyük ölçüde tamamlandı. Ankara Evi’nin yapım çalışmalarını tamamladık. Çevre düzenlemesiyle ilgili küçük bir çalışmamız kaldı. Bu çalışmaların da tamamlanmasıyla birlikte kısa bir süre içerisinde Ankara Evi’ni de hizmete açacağız.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.