“Futbol Sahamızı Daha Modern Bir Hale Getirdik”

Bahşılı Belediyesi, genç nesillerin zamanlarını daha iyi değerlendirmek ve spor faaliyetlerini kolay yapabilmeleri için Spor İl Müdürlüğü ile birlikte yaptığı sentetik çim saha hizmete açıldı.

0
1385

Bahşılı’nın gelişimine ve değişimine katkı sağlayacak her alanda başarılı çalışmalara imza atan Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar’ın Bahşılı’ya kazandırdığı önemli projelerden biri de futbol sahasının modernize edilmesi. Atıl vaziyette bulunan futbol sahasının modern bir spor kompleksine dönüşmesi noktasında yaptığı girişimlerin meyvesini alan Başkan Uyar, Bu projeyle Bahşılı’ya modern bir tesis daha kazandırmış oldu. Spora büyük önem verdiklerinin altını çizen Belediye Başkanı İbrahim Uyar, “İlçemize değer katacak, yaşam standardını yükseltecek hizmetler önceliğimiz oldu. Bu hizmetler arasında da geleceğimiz olan gençlerimiz için attığımız adımların bizler için ayrı bir önemi var. Gençlerimizin ve çocuklarımızın daha modern ve yeni tesislerde spor yapmalarını sağlamak bizim en büyük görevlerimizden biri. Bu nedenle; sporun geniş toplum kesimlerine ulaşması ve atıl durumda bulunan eski futbol sahamızın ilçemize yakışır bir hale getirilmesi için göreve başlar başlamaz çeşitli girişimlerde bulunduk. Mevcut sahamızın yenilenmesi ve daha modern bir hale getirilmesi için Spor İl Müdürlüğüyle irtibat kurarak sentetik çim sahalı, soyunma odalı, 500 kişilik tribünlü, ışıklandırılmalı gece maçlarının da yapılabileceği şekilde dizayn edilen bir spor kompleksinin ilçemize kazandırılmasını sağladık. Elimizden geldiğince geleceğimize ışık tutan çocuklarımız ve gençlerimiz için el birliğiyle ne yapılması gerekiyorsa yapmaya özen gösterdik. Bu bağlamda yerel yönetim olarak elimizi taşın altına koyduk. Ve yaptığımız girişimler neticesinde ilçemize yakışır modern bir tesisi daha ilçemize kazandırdık. Bu tesisin yapımında ve ilçemize kazandırılmasında emeği geçen ve bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.