Ereğli Tarım ve Hayvancılık Fuarı Sona Erdi

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven tarım, hayvancılık ve süt üretiminde büyük bir ivme kazanan Ereğli’yi tüm Türkiye’de tanıtmak adına gerçekleştirdikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarına destek veren kişi ve kurumlara teşekkür etti.

0
1856

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven tarım, hayvancılık ve süt üretiminde büyük bir ivme kazanan Ereğli’yi tüm Türkiye’de tanıtmak adına gerçekleştirdikleri Tarım ve Hayvancılık Fuarına destek veren kişi ve kurumlara teşekkür etti. Ereğli’nin tarım ve hayvancılık alanında Türkiye genelinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade eden Başkan Özgüven, süt ve süt ürünleri üretiminde de büyük bir ivme kazanan Ereğli’nin şehremini olarak kabuğunu kırması için lazım gelen her türlü çalışmayı yapma çaba ve gayretinde olduklarını söyledi.Ereğli’nin havasını soluyup, ekmeğini yiyen, suyunu içen bir vatandaş olarak hepimizin gayesinin Ereğli’yi bir ileriye, daha iyi bir konuma getirebilme gayesinin her kesimin ortak arzusu olması gerektiğine değinen Başkan Özgüven, bu noktada Ereğli Belediyesi olarak ne yapılması gerekti ise her zaman taşın altına ellerini koyduklarını kaydetti. 22 Ağustos Pazartesi günü başlayan ve 3 gün süren Ereğli Tarım ve Hayvancılık Fuarının da bu noktada gerçekleştirilen çalışmalardan biri olduğuna dikkat çeken Özgüven, şehir içi ve şehir dışından toplamda 80 firmanın katılımları ile gerçekleşen fuara tarım ve hayvancılık ile uğraşan binlerce Ereğlilinin katıldığını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.