En Başarılı Başkan Kim?

0
138

Kent&Başkan Dergisi soruyor;

En Başarılı Başkan Kim?

Kent&Başkan Dergisi tarafından dördüncüsü gerçekleştirilecek olan “Kent&Başkan Ödülleri” için online oylama devam ediyor. Oylama neticesinde Kent&Başkan Ödülleri sahiplerini bulacak.

Kent Başkan Dergisi tüm Türkiye’yi kapsayan ve tüm belediyelerin aday olduğu oylama ile başarılı belediye başkanlarını belirliyor. Türkiye’nin 7 ayrı bölgesindeki tüm Büyükşehir, İl, Büyükşehir İlçe, İlçe ve Belde Belediyeleri kendi aralarında yarışıyor.

www.kentvebaskanodulleri.com web sitesi üzerinden online olarak geçekleştirilen oylama sonucunda ödül alamaya hak kazanacak olan belediye başkanlarına düzenlenecek ödül töreni ile ödülleri takdim edilecek.

“Kent&Başkan Ödülleri” ile ilgili açıklamalarda bulunan Kent&Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan GEÇGEL, “Kent&Başkan Ödülleri, bu yıl da www.kentvebaskanodulleri.com adresi üzerinden online olarak gerçekleştirdiğimiz oylama neticesinde belirlenmekte. Geçen yıllardan farklı olarak, 5 yıllık hizmet süresinin sonuna gelmiş olmamız nedeniyle bu yıl belediyelerimiz, projeleri ve hizmet kategorilerinden bağımsız olarak oylamaya dahil edilerek; halkın oylarına sunuldu. Bu değişiklik belediyelerimizden gelen talep ışığında yapılmıştır. Halkımızın kullandığı oylar neticesinde de en çok oyu alan belediye başkanları ödül almaya hak kazanacak ve gerçekleştirilecek organizasyonla kendilerine ödülleri takdim edilecektir. Buradaki en temel prensibimiz; halkın oylarıyla ödül sahiplerinin belirlenmesidir. Beklentileri karşılanan halkımız adına naçizane takdim ettiğimiz Kent&Başkan Ödülleri ile başkanlarımıza teşekkür ediyor; belediyelerimizi de teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Halkın takdirinin en önemli ve değerli ödül olduğunun altını çizerek ülkemizdeki tüm belediye ve belediye başkanlarımızı devam eden oylamamıza katılım sağlamaya davet ediyor, oylamaya dahil olan tüm belediye ve belediye başkanlarımıza da başarılar diliyorum. Ayrıca oylamamıza katılıp oy kullanan değerli vatandaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kent&Başkan Ödülleri 2023 – Oylama Devam Ediyor!

Kent&Başkan Ödülleri 2022

Kent&Başkan Ödülleri 2021

Kent&Başkan Ödülleri 2018

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.