Elazığ Belediyesi’nden Öğretmenlere ve Öğrencilere Jest

0
69

Elazığ Belediyesi, 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere şehir içi ulaşımı sağlayan bütün belediye otobüslerini öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz hale getirdi. Ücretsiz ulaşım imkanı bir hafta boyunca devam edecek.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, EĞİTİM CAMİASI VE ÖĞRENCİLERE DESTEKLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

11 Eylül Pazartesi günü başlayacak 2023-2024 Yeni Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde Elazığ Belediyesi tarafından öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz ulaşım imkanı sağlanacak. Her fırsatta eğitim ve öğretimi destekleyerek eğitim camiasının yanında olmaya devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla yarından itibaren bir hafta boyunca bütün Elazığ Belediyesi bünyesindeki şehir içi ulaşımı sağlayan otobüsler, öğrenci ve öğretmenler için ücretsiz hale getirildi.

“YENİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEMİ HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Göreve geldiği günden itibaren öğrencilerimizin yanında olan, her fırsatta eğitim camiasına desteklerini sunan Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın talimatı doğrultusunda, yeni dönemin ilk haftasında öğrenci ve öğretmenlerimiz için şehir içi toplu taşımayı sağlayan otobüsler ücretsiz olacak. Öğrenci ve öğretmenlerimiz, ücretsiz ulaşım imkanından 11-15 Eylül tarihleri arasında (Hafta içi) tam gün yararlanabileceklerdir. Gönül belediyeciliği ilkesi gereği hareketle kıymetli hemşehrilerimizin gönüllerinde samimi bir yer edinen ve her zaman, insanı merkeze alan çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı ortaya koyan Elazığ Belediyesi hizmet ve eser belediyeciliği örneğini sergilemeye devam ediyor. Bu kapsamda 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Döneminin bütün eğitim camiasına, öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarılı bir dönem geçirmelerini temenni ediyor.” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.