DEĞİŞEN VE GELİŞEN GÖYNÜCEK GELECEĞE UMUTLA BAKIYOR

Göynücek’in büyüyüp gelişmesi ve güzelleşmesi noktasında Belediye Başkanı Kemal Şahin öncülüğünde gerçekleştirilen hizmet ve yatırımlarla yaşam standartlarının yükseldiği, modern bir kent kimliği kazanan Göynücek, geleceğe de umutla bakan bir şehir haline geldi.

0
1239

“Yeni Parklar Kazandırmaya Devam Ediyoruz”

Göynücek Belediyesi ilçeye yeni parklar kazandırmaya, yeşil alanlar ve çocuklara güvenle oynayabilecekleri yeni oyun alanları oluşturmaya devam ediyor.

Şehrin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla dikkat çeken Göynücek Belediyesi, 7’den 70’e tüm ilçe halkının faydalanabileceği yeni sosyal yaşam alanları oluşturma çalışmaları kapsamında ilçe genelinde yürüttüğü hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Göynücek Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde bulunan 1500 m2’lik alana her yaştan vatandaşın yararlanabileceği, içerisinde Sosyal tesis binası, kamelyaların ve çocuk oyun guruplarının bulunduğu modern parkın yapım çalışmalarını tamamladı. Kaba inşaat çalışmalarının tamamlandığı park, düzenleme  çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte Göynücek halkının hizmetine sunulacak. Geniş bir alana sahip modern park projesi kapsamında yürüten çalışmaların tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Göynücek Belediye Başkanı Kemal Şahin, “İlçemiz Cumhuriyet Mahallesine vatandaşlarımızın daha rahat vakit geçirmeleri için çocuklarımızın daha rahat oyun oynayabilmeleri için, içinde; oyun gurupları, kamelya, oturma yerleri ve kafeteryadan oluşan yeni modern park projemizi Önemli ölçüde tamamladık.  Kısa süre içerisinde detaylandırma ve düzenleme çalışmaları da tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.” açıklamasında bulundu.

“Çalışmalarımız Devam Edecek”

İlçenin farklı Mahallelerinde yeni park inşaatlarına devam ederken, mevcut parklara da modern çocuk oyun gurupları ve dinlenme alanları kazandırdıklarını söyleyen Belediye Başkanı Kemal Şahin, ilçeye yeni sosyal yaşam alanları kazandırmaya devam edeceklerini ifade ederek; “İlçemizdeki tüm mahallelerin belirli noktalarına Çocuklarımızın güvenle ve keyifle oynayabilmeleri için çocuk oyun gurupları yerleştirildi. Ayrıca vatandaşlarımızın da yararlanabilmesi için Park alanlarımıza Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları yaparak keyifle oturulabilecek güzel ortamlar sağladık. Her Mahallemizi ayrı ayrı değerlendiriyor yeni modern yeşil ve park alanları için çalışmalarımızı her geçen gün ilerleterek sürdürüyoruz.” dedi.

Gelişen ve Değişen Göynücek’e Yakışan Yeni Projeler Üretiyoruz

“Gelişen ve Değişen Göynücek” hedefi doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam eden Göynücek Belediye Başkanı Kemal Şahin, Göynücek’e yakışan ve değer katan başarılı projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

TOKİ, Yeni Belediye Hizmet Binası, Kapalı Pazaryeri, Saz Deresi Gölet ve Mesire Alanı, Çarşı Camii, yapımı ve Sentetik Çim Saha ışıklandırma çalışmaları gibi önemli projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Göynücek Belediye Başkanı Kemal Şahin, bu projelerle ilgili dergimize yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:

Yeni Belediye Hizmet Binası

İlçemizin geleceği için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Hızla gelişen ilçede ihtiyaçlara yanıt verebilmek ve vatandaşa daha modern koşullarda daha rahat ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla yeni hizmet binamızın yapımına tüm hızıyla devam ediyoruz. İlçemizde yapımı süren ve hızlı etkin bir çalışma temposu içerisinde ilerleyen Yeni Belediye Hizmet Binamızın kaba inşaatının tamamlanmasının ardından dış cephe kaplama işlemlerine geçilerek büyük kısmı tamamlanmış oldu. İnşallah önümüzdeki günlerde kalan çalışmalarımızı da tamamlayıp yeni belediye hizmet binamızı halkımızın hizmetine sunacağız.

TOKİ’de Sona Gelindi

Mimari yapısıyla dikkat çeken görkemi ile ön plana çıkan 1 Adet iş merkezi, 1 adet Camii ve 110 konut TOKİ projemiz. Hızlı ilerleyen çalışmalarımız neticesinde büyük bir kısmı tamamlanarak artık sona geliniyor. Hızla süren çalışmalar neticesinde TOKİ inşaatımız kısa sürede bitirilerek hak sahiplerine teslim edilecektir. TOKİ Projesi ilçemize büyük değer katacak.

SAZ DERESİ GÖLET VE MESİRE ALANI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

İlçemiz Saz Deresi mevkiine yapılacak olan Saz Deresi Gölet çalışmalarımızın zemin etüt çalışmaları yapılarak iş makinaları yardımıyla yapım çalışmalarına başlanıldı. Modern ve insanlarımızın vakit geçirebileceği yeni bir sosyal yaşam alanı haline getireceğimiz bu alandaki çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlamak ve bu alanı halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız bu doğrulta devam ediyor.

“İlçemize Kapalı Pazaryeri Kazandırıyoruz”

İlçemize çok kısa bir süre içerisinde kapalı pazar yerini kazandırıyoruz. Proje aşamasında olan pazar yeri projemize kısa süre içerisinde başlanacak. İlçemiz Merkez Mahallesi Merkez camii yanında bulunan Belediyemiz Garajı alanına yapılması planlanan görkemliliği ile ön plana çıkacak modern bir yapıya sahip olacak.

MAHMUT HERSANLIOGLU SENTETİK ÇİM SAHAMIZ IŞIKLANDIRILDI

Her geçen gün yeni projelere imza atarak Göynüceği Gelişen ve Değişen bir Göynücek yapan Belediyemiz şimdi ise ilçemizdeki Sentetik Çim sahanın ışıklandırmasını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sundu. Böylelikle hedefimiz Genç kardeşlerimizin, Amatör takımlarımız ve vatandaşlarımızın daha verimli çalışmalar gerçekleştirilmesi sağlamak.

“Çarşı Camii İnşaatımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor”

İlçemiz yeni modern çarşı camii inşaatına başlandı. Çalışmalar hızla sürüyor. Camiler sadece ibadet edilen mekanlar değil aynı zamanda milletin birlik ve beraberliğini kuvvetlendirerek toplumsal kaynaşmayı da sağlayan müstesna mekanlar. Birlik ve beraberliğimizin güzel bir örneği olan camiimizin hayırlara vesile olmasını diliyor. Camimizin yapılmasında emeği geçen ve destek veren tüm hayır sahiplerine teşekkür ediyorum.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.