“ÇİĞDEDE MAHALLESİ SPOR KOMPLEKSİ VE MESİRE ALANI PROJESİ” KISA ZAMANDA START ALACAK

0
79

Samandağ Belediyesi vatandaşların sosyal ve kültürel aktivitelerini yapabilecekleri ve aileleri ile hoşça vakit geçirebilecekleri alanlarla ilgili proje üretmeye devam ediyor.

Samandağ’a renk katacak “Çiğdede Mahallesi Spor Kompleksi ve Mesire Alanı Projesi” için mülkiyeti Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait 28 dönümlük arazinin Samandağ Belediyesi’ne tahsisi  yapıldı. 28.000 m2 lik alanda hayata geçirilecek olan spor kompleksinde mesire alanları, çocuk oyun alanı, amfi tiyatro ve süs havuzu yer alacak. Kısa zamanda hayata geçirilmesi beklenen proje Samandağ’ın turizm potansiyelini harekete geçirecek.

Hatay Gençlik ve Spor il Müdürü M. Cemil ŞENSÖZ ve Samandağ Gençlik ve Spor Müdürü Oğuzhan Sudan Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler. Ayrıca projenin sunumunun da yapıldığı ziyaret esnasında proje büyük beğeni topladı.

Yapılan ziyaretle ilgili sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Başkan Eryılmaz; “Mülkiyeti Spor İl müdürlüğüne ait olan, Park, Rekreasyon ve Spor alanı olarak projelendirdiğimiz 28 dönümlük arazinin Belediyemize tahsisi için daha önce görüşmeler yaptığımız Hatay Gençlik ve Spor il Müdürü M. Cemil ŞENSÖZ ve Samandağ Gençlik ve Spor Müdürü Oğuzhan Sudan’a yapacağımız projenin sunumunu gerçekleştirdik. Projeyi çok beğenerek ve her konuda destek olacaklarını ifade eden ve tahsis talebimize olumlu yanıt veren, İl Gençlik ve Spor Müdürümüz ve İlçe Müdürümüze nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Projemize en kısa zamanda start verecek, Vatandaşlarımıza güzel bir mesire alanı ve park kazandırmış olacağız. Şimdiden tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.