Büyükşehir, Vatandaşlara Hizmet Noktasında Teknolojinin Son Yeniliklerini Bünyesinde Barındıracak

0
1324

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile İçişleri Bakanlığı iş birliği “e-Belediye Bilgi Sistemi Eğitim Programı” düzenlendi. Teknolojinin gerektirdiklerini bünyesinde barındıran Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara hizmet noktasında yeni teknolojileri kullanmaya devam ediyor.

Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı Uzman heyeti tarafından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Büyükşehir Belediyesi üst yönetim kadrosu ile koordinasyon ve bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıda Teknolojinin gerektirdiklerini belirten İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanı Osman Hacıbektaşoğlu, Yerel Yönetim Modüllerinin, belediyelerin kullanımına entegre edilmesi sürecini anlattı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Beyazgül, “İçişleri Bakanlığı Bilişim Dairesi Başkanımız Osman Bey buraya gelerek bizlerle bilişim konusunda bazı konuları paylaşacak, sizler de görev başından buralara geldiniz.  İnşallah bu çalışmaların memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Seçim çalışmalarımızda ifade ettiğimiz gibi günün konularını çözebilmemiz için günün teknolojisinden faydalanmamız lazım. Sorunlar her taraftan geliyor ve ihtiyaçlarımız ona göre artıyor ve bu nedenle de bilişim bizim vazgeçilmezimiz ve en ileri seviye neyse teknolojide onu yakalamamız lazım.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.