BAŞKAN TOPRAK HER ZAMAN HALKIN İÇİNDE, HALKLA İÇ İÇE

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, göreve geldiği günden bu yana Kahtalılarla kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

0
1104

Göreve başladığı günden bu yana ortaya koyduğu performans ve hizmet aşkıyla Kahta’yı ve Kahtalıları önemli hizmetlerle buluşturan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımların yanında insanı ve insani değerleri ön plana çıkaran insan odaklı belediyecilik anlayışıyla da fark yaratmayı başardı. Kahta’da hizmet seferberliğiyle başlatarak alt yapıdan üst yapıya uzanan geniş bir yelpazede Kahta’yı bambaşka bir kimliğe büründüren Başkan Abdurrahman Toprak, şehrin fiziki gelişimi noktasında ortaya koyduğu başarılı projelerinin yanında sosyal anlamda da insanlara dokunan ve gönül köprüleri kuran bir anlayış çerçevesinde hareket ediyor. Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Kahtalılarla bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri, hasta ve yaşlıları ziyaret eden vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini alan Başkan Toprak, “Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Kahtalı hemşerilerimizin daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi.” dedi.

Alışılmış belediye başkanı makamı sistemi dışına çıkan ve sürekli halkla iç içe olan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, sokak sokak dolaşarak halkın içine iniyor ve sorunlarını dinliyor. Sosyal belediyeciliğe verdikleri önem doğrultusunda göreve geldiklerinden bu güne kadar Kahta halkının tüm ihtiyaçlarının karşılanması noktasında büyük bir özveri ile çalışan Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, “Hakk’a hizmet, halka hizmettir” gayesinden bir adım bile uzaklaşmadan, Kahta halkına en iyi hizmeti en iyi şekilde sunmak için büyük bir özverili çalışmalarına devam ediyor.

7’den 70’e Herkesin Yanında

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet edip onların istek ve şikayetlerine çözüm üreten Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, esnaf ve mahalle ziyaretleriyle vatandaşları dinleyerek çalışmaları yerinde inceleyip vatandaş ile paylaşıyor. Hizmet verilen mahallelerde yapılan çalışmaları ve yapılması gereken hizmetleri de yerinde tespit ediyor. esnafların sorunları ve beklentilerine çözüm bulmak için istişarelerde bulunuyor. Mahalle ve ev ziyaretlerinin yanında hasta ve yaşlılara da büyük önem veren ve bulduğu her fırsatta onların kapısını çalan Başkan Toprak, engelli vatandaşlara yönelik çalışma ve verdiği desteklerle de herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor. Yaşlı, yardıma muhtaç, ihtiyaç sahibi, engelli tüm dezavantajlı gruplarıyla yakında ilgilenen Başkan Toprak’ın en çok önem verdiği konulardan biri de ilçedeki çocuk ve gençler. Gittiği her yerde özellikle çocuk ve gençlerin büyük ilgisiyle karşılaşan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, çocuk ve gençlere büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Çocuklarımız ve Gençlerimiz bizim geleceğimiz, bu çocuklar ve gençler vatanımızın, milletimizin, devletimizin geleceğidir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için Kahta Belediyesi olarak her zaman onların yanında ve hizmetindeyiz.” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.