Başkan Güler Koltuğunu Minik Depremzede Kağan’a Teslim Etti

0
87
Ordu bu yıl Ramazan coşkusunu doyasıya yaşadı. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin hazırladığı ve büyük ilgi gören Ramazan etkinlikleri çocukların ve ailelerin beğenisini kazandı.
Ordu Büyükşehir Belediyesi geçmiş Ramazanlarda olduğu gibi bu Ramazan ayında da farkını ortaya koydu. Sosyal yardımlardan iftar yemeklerine kadar Ramazan ayının tüm güzelliklerini yaşatan Büyükşehir Belediyesi, çocuklarında daima hatırlayacakları bir Ramazan ayı organizasyonu gerçekleştirdi.

ETKİNLİKLERİN TEMASI “RAMAZAN ÇOCUKLARLA GÜZEL” OLDU

Yaptığı kültür sanat etkinlikleri ile Orduluların her daim beğenisini kazanan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayına özel çocuklar için hazırladığı etkinliklerle bu yılda adından söz ettirdi. Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından “Ramazan Çocuklarla Güzel” teması ile hazırlanan organizasyonla çocuklar eğlenceli etkinliklerde bir araya geldi.

ÇOCUKLAR ETKİNLİKLERİN ABONESİ OLDU

Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikler iftar sonrası çocukları ve ailelerini bir araya getirdi. Çocuk yarışmalarından illüzyon gösterilerine, bilim şovlarından yüz boyama ve balon etkinliklerine kadar birçok etkinlikle çocuklar unutulmaz bir Ramazan geçirdi.

KATILIMCILAR SALONLARA SIĞMADI, ETKİNLİKLER KORİDORLARA TAŞTI

Organizasyon süresince OKSM’nin salonları hınca hınç dolarken etkinlikler koridorlara hatta kültür merkezinin dışına taştı. Etkinliklerde ayrıca Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara çeşitli ikram ve hediyeler de verildi.

BAŞKAN GÜLER’DE ÇOCUKLARIN SEVİNCİNE ORTAK OLDU

İftar sonrası düzenlenen etkinliklere katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de çocukların sevincine ortak oldu. Çocuklarla bir araya gelen Başkan Güler, hem çocukları dinledi hem de onlarla birlikte etkinlikler gerçekleştirdi.
AİLELERDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR
Çocukların yanı sıra ailelerde etkinliklere tam not verirken program dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.