Başkan Çelik, Usta Öğretici ve Kursiyerlerle Sohbet Etti

0
65

Belediye’ye bağlı Kültür Evi’nde faaliyetlerini sürdüren usta öğretici ve kursiyerlerle bir araya gelen Amasya Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik, çalışmalar hakkında bilgi alarak talep ve istekleri dinledi. Çelik, Belediye olarak imkânlar dâhilinde gerekli desteklerin verileceğini belirtti. Toplantı da Başkan Çelik’e Başkan Başdanışmanı Ahmet Yenihan, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şahin ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Veysel Saka eşlik etti.

‘EV HANIMLARINA DESTEĞİMİZ SÜRECEK’

Kültür ve Sanat faaliyetleri kapsamında Belediye’ye bağlı noktalarda faaliyetlerine devam eden usta öğretici ve kursiyerlere imkanlar ölçüsünde gerekli desteklerin verileceğini söyleyen Belediye Başkanı Dr. Bayram Çelik açıklamasında şunları kaydetti;

“Kültür ve Sanat Evlerimiz hanımefendilere kurs vermektedir. Bu evlerde verdiğimiz kurslarla kültürümüzü yaşatmak, gelecek nesillere aktarmak ve kadınlarımızı sosyal hayata kazandırmak hedefindeyiz. Hiçbir ayrım yapmaksızın tüm hanımlara Kültür ve Sanat evlerimizde eğitim veriyor ve daha büyük bir kitleye ulaşıp daha sosyal, kendine güvenen, kaliteli vakit geçiren güçlü kadınlar olmalarını istiyoruz. Uzman kadromuz ile kendilerini geliştirmeleri bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Amasyalı hemşehrilerimize her alanda en iyi hizmeti sunmak yegane hedefimiz, bu düsturumuz ile ev hanımlarımızın eğitimleri ile günlük yaşamlarını değerlendirmelerine yönelik faaliyetlerine desteğimiz her zaman devam edecek.” dedi.

Fikir alışverişi ve sohbet havasında geçen toplantı, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.