BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’ TAN ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

0
1493

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen hain saldırı da şehit düşen polis memurları Yasin İke ve Osman Börklüoğlu ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Polis memuru Osman Börklüoğlu’nun Selimiye Mahallesi’nde, daha sonra Polis Memuru Yasin İke’nin Esenyurt Mahallesi’ndeki evlerine ziyarete bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve beraberindekiler ailelerine başsağlığı ve taziyelerini ilettiler.

Şehit ailelerine yapmış olduğu taziye ziyaretlerinde konuşan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Sizlerin acısı, bizim acımızdır. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Evladınız, bu Vatan için, bu memleket için şahadet şerbetini içti. Geride bıraktığı en değerli varlığı olan sizler, şehidimizin devletimize, milletimize birer emanetisiniz. Sizlere her zaman sahip çıkacağız” dedi.

Başkan Memduh Büyükkılıç ve beraberindekiler daha sonra şehitlerin aileleri ile bir süre sohbet ederek, gerek şahsı gerek ile Melikgazi belediyesi olarak her zaman yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.