BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE MAKAM KAPISI HALKA AÇILDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu görevi devralır almaz ilk iş makam ile vatandaş arasındaki engeli ortadan kaldırdı: 6. Kata çıkamayan asansör artık makam katına çıkıyor, vatandaş rahatlıkla Başkan’ı ziyarete gelebiliyor.

0
1191

Büyükşehir Belediyesi’nin kapıları sonuna kadar vatandaşa açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ilk icraat olarak vatandaşın kendisine hızlı ve kolay şekilde ulaşması için adım attı. Vatandaşlar artık zemin kattan direk 6. Kata çıkıp başkan ile görüşebiliyor, dertlerini anlatıp, sohbet edip, hayırlı olsun temennisinde bulunabiliyor.
Başkan Kafaoğlu “Ben halkın içinden gelen birisiyim. Görev yaptığım her yerde vatandaş önceliğim vardı. Altıeylül Belediyesi’nde de bu böyleydi, Büyükşehir Belediyesi’nde de değişmedi. Daha önce vatandaşlar başkanlık makamına asansör ile çıkamıyordu, 5. Katta inip başkana ulaşmakta güçlük çekiyorlardı. Şimdi öyle bir şey yok: belediyeye giren her vatandaş rahatlıkla makamımıza kadar geliyor, çayını içiyor, sohbetini ediyor, daha sonra ayrılıyor. Vatandaşı sevmeyen, vatandaş ile iç içe olmayan kimse siyaset yapamaz. Siyasetin malzemesi insandır. İnsanı seveceksiniz ki gücünüz artsın, enerjiniz yükselsin. Biz de böyle yapıyoruz. Görevi alır almaz vatandaşımızın bize rahat ve kolay ulaşabilmesi için ilk adımı attık, aradaki köprüyü ortadan kaldırdık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.