Bahçe Mahallesi Yolu Sanayiye Bağlandı

0
1396

Şehir Merkezini Sanayi Sitesine bağlayan Bahçe Mahallesi'nın yıllardır kanayan yarası olan yol sorunu Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe'nin el atmasıyla çözüldü. Orman işletmesi civarından başlayan parke yol 11.03.2014 günü Sanayi sitesine bağlanarak Bahçe Mahallesi makus talihinden kurtarıldı.
Sanayi bölgesinde 1.etap altyapı çalışması ile başlayan ve sanayi deresi ıslahı, alt ve üst blokların parke taş döşenmesi ve sel baskınlarından kurtarılması çalışması Bahçe mahallesi parke yol çalışmasıyla taçlandı. Bahçe Mahallesinde parke taş çalışmasının yanı sıra büz döşeme ve Şehir Mezarlığı düzenleme-kapalı alan inşaası çalışmaları da geçtiğimiz aylarda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuş, defin işlemi için gelen ve cenaze merasimine katılan vatandaşlarımız için yaklaşık 500 kişilik kapalı alan ve şadırvan inşaası tamamlanmıştı.
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türenin de sık sık giderek yerinde denetlediği çalışmaların tamamlanmasıyla daha önce Sayın başkanım biz sizden yol istemiştik, siz bize havalanı yaptınız yazılı pankart asan Bahçe Mahallesi sakinleri hak ettiği yola kavuşmuş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.