Anamurda Projeler Hızla İlerliyor

0
1698

Anamur'a yeni projeler kazandırmak için durmadan çalışmalarına devam eden Anamur Belediye Başkanı Mehmet Tür,  projelerin sürdürüldüğü alanlara giderek incelemelerde bulundu. Düğün ve Toplantı Salonlarının betonarme inşaatları tamamlanırken çelik konstrüksiyon montajına başlanacağı öğrenildi. Haziran ayı içerisinde tamamlanması planlanan iki yeni Düğün ve Toplantı Salonu tamamlandığında Anamur 1000 kişilik ve 750 kişilik iki ayrı salona sahip olacak. Kompleks içerisinde ayrıca engelli asansörleri, ses sistemleri, aydınlatma sistemleri, çok amaçlı 6 adet dükkan, çocuk parkı, kafeterya, kulis odası, bir adet kır düğün salonu yer alacak.

Başkan Türe, Düğün ve Toplantı Salonları projesinde yaptığı incelemelerin ardından ikinci blok yapımı hızla devam eden Süryapı Anamur Evlerinde incelemelerde bulundu. Burada alınan bilgide inşaatın hızla devam ettiği hemen teslim tapu olmak üzere satışların sürdüğü, ikinci blokun da hızla yükseldiği öğrenildi.

Süryapı Anamur Evlerinin tamamlanmasının ardından sosyal yaşam alanı içerisinde 2 sinema ve 95 adet işyeri bulunacak. Başkan Türe burada yaptığı incelemenin ardından Kalınören Spor Kompleksini de gezdi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.