ALT GEÇİT PROJESİNDE KAVŞAKLAR YENİDEN DÜZENLENDİ

Osmaniye Belediyesi tarafından yapımının yüzde 95'i tamamlanan Devlet Bahçeli Alt Geçit ve Meydan Düzenleme Projesinde bazı kavşaklar yeniden düzenlendi.

0
1211

 Başkan Kadir Kara, proje ile ilgili olarak bazı değişiklikler yapıldığını belirterek, “Bu düzenlemeler içerisinde bazı kavşaklarımız kapatıldı ve bazıları ise yeniden düzenlendi. Şartlara ve ihtiyaçlara göre yapılan bu değişikliklerden inşallah Osmaniyeli hemşerilerimiz mutlu olacaktır” dedi. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, ana hatları tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulan Devlet Bahçeli Alt Geçit ve Meydanı’nında incelemelerde bulundu. Geçtiğimiz Ramazan ayında hizmete açılan alt geçidin hemen ardından kurban bayramı öncesi yan yollar ve kavşaklar asfaltlanarak trafiğe açıldı.

“İnsan Hayatı Bizim İçin Her Şeyden Değerlidir”

Projesinin yaklaşık yüzde doksan beşinin tamamlandığını belirten Kadir Kara, sadece peyzaj bölümlerinin kaldığını, onlarında çok kısa sürede tamamlanacağını belirterek, “Ana hatlar itibarı ile projemiz tamamlanmış vaziyette ve Osmaniyeli hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur. Bununla ilgili olarak bazı düzenlemeler yapıldı. Bu düzenlemeler içerisinde bazı kavşaklarımız kapatıldı ve bazıları ise yeniden düzenlendi. Şartlara ve ihtiyaçlara göre yapılan bu değişikliklerden inşallah Osmaniyeli hemşerilerimiz mutlu olacaktır. Çünkü insan hayatı bizim ve hepimiz için her şeyden önemli ve değerlidir. En başta bunu esas alarak düzenledik ve hizmete açtık. Yüzde yüz tamamlanmamış olmasına rağmen trafik açısından seyrüsefere imkân sağlayarak sunduğumuz bu projenin muhterem Osmaniyeli hemşerilerime hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.