30 Ağustos İş Merkezi, Otopark İhtiyacına da Cevap Verecek

0
66

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, içinde barındıracağı kapalı otopark ve modern donatılarıyla şehre değer katacak 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nda yürütülen çalışmaları inceledi.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın vizyon projelerinden biri olan ve şehrin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak olan 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’ndaki çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’nın altında yer alacak kapalı otoparkın kaba inşaatının tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Başkan Işık, iş merkezinin kapalı otoparkı ve modern donatı alanlarıyla şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacağını söyleyerek çalışanlara kolaylıklar diledi.

Projenin hayata geçirilmesiyle Ulu Cami İş Merkezi’nde bulunan esnaflar mağdur edilmeden 30 Ağustos İş Merkezi ve Zanaat Çarşısı’na taşınacak. Ulu Cami İş Merkezi ise yıkılarak, ecdat yadigarı Ulu Cami ortaya çıkarılacak ve yeşil bir alanla dünyaya açılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.