2022 YILI YOL YAPIM VE ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

0
360
Vali/Belediye Başkan Vekili Sayın Türker Öksüz’ün talimatları doğrultusunda hazırlanan 2022 Yılı Yol Yapım ve Altyapı Çalışmaları kapsamında çalışmalar devam ediyor.
Çalışmalar kapsamında; geçen yıl yapılan BSK yol yapım çalışmalarında deformasyona uğrayan yerler başta olmak üzere şehir merkezinde enerji nakil hatlarının yer altına alınması projesi kapsamında bulunan bölgeler ile belediye ekiplerince belirlenen diğer yerlerde Bitümlü Sıcak Asfalt (BSK) Yol Yapım, Kilit Parke Yol & Kaldırım ile Bazalt Kaldırım çalışmaları yıl içerisinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulacaktır.
Devam eden çalışmalar kapsamında muhtelif alanlarda asfalt söküm ve trimer çalışmaları devam etmekte olup zemin sıkılaştırma çalışmalarının hemen ardından diğer günlerde BSK Asfalt Yol Yapımı, Kilit Parke Yol & Kaldırım ile Bazalt Kaldırım çalışmalarına başlanılacaktır.
2022 yılı Altyapı çalışma programımız kapsamında ayrıca Yeni İçme Suyu İshale Hattı Yapımı, Kanalizasyon Hattı Yapımı, Stabilize Yol Yapım, Aydınlatma, Peyzaj ve Ağaçlandırma Çalışmaları devam etmektedir.
Gazi Kars’a modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen altyapı, yol ve diğer çalışmalar sezon sonuna kadar aralıksız devam edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.