150. YILDA 150 PROJE 

Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’yi geleceğe taşıyacak 12 başlıkta toplanan 150. Yılda 150 Proje sloganı ile hayata geçirmeyi planladığı projelerin tanıtım toplantısını çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirdi.

0
2138


KAYSERİ’Yİ GELECEĞE TAŞIYACAK

Başkan Büyükkılıç “Vizyonumuzu, “Şehir Kalkınma, Fedakârlık ve Sevda ister ” diyerek oluşturduk. Çünkü şehir insandır diye düşünüyoruz ve insanımıza sahip çıktığımız ölçüde şehrimizin büyüyeceğine, gelişeceğine güzelleşeceğine inanıyoruz. Biliyor ve de gönülden inanıyorum ki; şehir sevgidir, samimiyettir ve şehir hepimizindir.” dedi. Tanıtım toplantısına Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Serkan Tok, AGÜ Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, 16 ilçe mevcut belediye başkanları ve Belediye Başkan Adayları, meclis üyesi ve adayları, Kamu Kurum Kuruluşlarının İl Müdürleri, Ak Parti ve MHP teşkilat mensupları, Medya temsilcileri, Oda, Vakıf ve Dernekler Başkan ve temsilcilerinden oluşan çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Memduh Büyükkılıç toplantıda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi; “Tevazu-Samimiyet- Gayret ile çıktığımız kutlu yolda bir yandan sıkmadık el, çalmadık kapı, alınmadık gönül bırakmadan gönül belediyeciliği projesini en iyi şekilde uygulamak için çalışırken diğer yandan sevdamız Kayseri için gece gündüz demeden proje üretiyoruz. Seçim çalışmalarımızda Cumhur İttifakının ruhunu en iyi şekilde temsil edecek bu gücü şehrimiz için kullanacağız. Şehrimizi geleceği taşıyacak 150 vizyon projemizi bugün geniş katılımlı bir tanıtım toplantısı kamuoyuna tanıtıyoruz. Kayseri, Büyükşehirlerin sıkıntısını değil, konforunu yaşayan bir şehir. Kayseri huzur şehri bu huzura katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum. Yönetim ilkesi açısından yeni dönemde ortak akıl, birlikte ve şeffaf bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Ana ilkemiz gönül belediyeciliğini insanların kalbine dokunacak projelerle ve kendimizi anlatmak olacak. Ben değil, Biz diyeceğiz. Çünkü bizim birliğimiz bereketimizdir. “İnsanı Yaşat ki, Devlet Yaşasın” “İnsanı Yaşat ki, Şehir Yaşasın” Bizim merkezimizde insan var. Kayseri’de ilk belediyecilik 1869’da kurulmuş. O yıldan bu zamana tam 150 yıl geçmiş. Şehirler canlı organizmalar gibidir. Sürekli yenilenmek ve gelişmek, büyümek ister. Bu zamana kadar yapılanların üzerine ekleyerek şehrimizi daha ileriye taşımak için 150. Yılda 150 Proje sloganı ile 12 alanda projelerimizi sınıflandırdık. Vizyon projelerden, Kültürel, Sportif, Eğitim, Turizm, Sağlık ve Sosyal projelere, Yerel Kalkınma’ dan Ulaşım, Yeşil, Kentsel Yenileme ve İlçe projelerimize varana kadar birçok önemli projemizi Cumhurbaşkanımız, Hükümetimiz, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve bizlere inanan güvenen ve her zaman yüksek oylarla hizmete devam diyerek bizleri yüreklendiren ve Kayseri halkı ile birlikte kazandırmak hedefindeyiz. Önemli olan eser bırakabilmek. İnşallah hayata geçireceğimiz birbirinden önemli projelerimizle bunu hep birlikte başaracak şehrimizi inşa, gönülleri ihya edeceğiz.” dedi. Başkan Büyükkılıç toplantıya katılan ve projelere katkı sağlayan tüm davetlilere de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.