14 YILDIR POZANTI’DA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDA İSİM DEĞİŞMEDİ. PEKİ NEDEN? NASIL?PEKİ YA YENİ DÖNEM?

0
86

14 YILDIR POZANTI’DA BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDA İSİM DEĞİŞMEDİ. PEKİ NEDEN? NASIL?YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEK Mİ?DERİNKUYU BELEDİYE BAŞKANI BÜLENT AKSOY ANLATTI…

“Bizim için son proje diye bir kavram yok. Yani Mustafa Çay’ın hayatında böyle bir şey yok. 14 yıldır belediye başkanlığı yapıyorum ve Allah’a hamdolsun ne suyumuz akmaktan durdu ne de hizmetlerimiz insanlarla kucaklaşmaktan geri kaldı. Mustafa Çay demek, hizmet demek.” diyen Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Pozantı’daki değişimi ve hedefleri anlattı:

Pozantı’da taşımalı eğitim sisteminden sonra kullanılmayan okulların tamamının tahsisini belediye olarak aldık. Burada geliştirdiğimiz projeyle atıl durumdaki köy okullarını Köy konağı haline getirdik.

Çakıt Çayı Düzenleme ve İç Göl projeleri, tamamlandıktan sonra Pozantı’da gerdanlık oluşacak ve yaşam merkezi olarak insanlarımıza huzur ve mutluluk verecek.

Bu yıl ki hedefimiz Pozantı’nın yüzde 60’ına doğalgazı vermiş olmak. Şu an doğalgaz çalışmalarından dolayı yollarımızda bozulmalar meydana geldi. Doğalgaz çalışması yaparken imzaladığımız protokol sözleşmesinde ana caddedeki çalışmaları Adana Büyükşehir Belediyesinin yapması, ara sokakları da Pozantı Belediyesi’nin yapması için karar aldık ve imzalar attık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.