VATANDAŞLARIN ARAÇLARI İÇİN ÜCRETSİZ DEZENFEKSİYON İSTASYONU KURULDU

0
221

Osmaniye Belediyesi koronavirüs ile mücadelesini istikrarlı ve kararlı bir şekilde yürütüyor. Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü Sağlık Amirliği tarafından yürütülen kovid-19 ile mücadele kapsamında kamuya açık tüm alanların yanı sıra vatandaşların araçları da dezenfekte edilmeye başlandı.

Osmaniye Belediyesi tarafından Masal Park yanı fuar alanında kurulan araç dezenfeksiyon istasyonunda vatandaşlar her gün 09.00 ile 19.00 saatleri arasında araçlarını ücretsiz olarak dezenfekte ettirebilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Ülkemizde kovid-19 vakalarının görülmeye başladığı ilk günden itibaren Osmaniye Belediyesi olarak mücadelemizi aralıksız ve istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz. Üzülerek takip ediyoruz ki ülkemizde virüs her geçen gün yayılarak artıyor. Bizler de tüm ekiplerimizle şehrimizde bulaş riskini tamamen ortadan kaldırana kadar durmaksızın kentimizin her noktasında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu kapsamda çalışma alanımızı genişleterek vatandaşlarımıza ait araçları da dezenfekte etmeye başladık. Masal park yanı fuar alanında kurduğumuz dezenfeksiyon istasyonumuzda vatandaşlarımız ücretsiz olarak bu hizmetimizden faydalanabilecekler. Umut ediyor ve inanıyoruz ki en kısa zamanda bu virüs belasından hep birlikte kurtulacağız. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının önemine bir kez daha vurgu yapmak istiyorum. Tüm hemşerilerime sağlıklı günler temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.