“SULUOVAMIZIN MARKA DEĞERİNİ ARTIRIYORUZ”

Suluova’da yaşam kalitesini yükseltmek hedefi doğrultusunda gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları vizyon projeleri ile taçlandıran Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, gerçekleştirdikleri bu çalışma ve projelerle Suluova’nın marka değerini artırdıklarını ifade etti.

0
579

 “Verdiğimiz Sözleri Yerine Getirmeye Devam Ediyoruz”

Verdikleri sözleri yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, şehrin marka değerini yükseltecek ve şehre yeni bir vizyon kazandıracak önemli projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Belediye hizmet binası, Şehirlerarası Otobüs Terminali gibi önemli projeleri hizmete açtıklarını ifade eden Başkan Üçok, Kültür merkezinin tamamlanma aşamasına geldiğini, 3. Etap Toki Konutları, milli irade yürüyüş yolu, 15 Temmuz Parkı, makine ikmal kampüsü, Yedikır sosyal tesisleri ve kent meydanı gibi Suluova’nın marka değerini artıracak önemli projelerle ilgili çalışmalarının hummalı bir şekilde devam ettiğini ifade etti.

Belediye Hizmet Binası Tamamlandı

Suluova Belediyesinin yeni binasında hizmet vermeye başladığını belirten Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Belediye hizmet binamızda çağın ruhunu yansıtan özellikte olmalıydı. Mimarisi oldukça güzel olan ve toplum tarafından da çokta kabul gören yeni hizmet binamız mimarisi, yangın merdiveni, asansörü, odaların ferahlığı ve tavan yüksekliği ile çok kullanışlı ve modern bir yapıdadır. İlçemizin ihtiyacı olan bir bina ortaya çıktı. İlçemizin önemli bir eksikliğini bu vesile ile tamamlamış bulunmaktayız. Şimdiden güzel, etkili ve kaliteli hizmetler yapabilmek dileğiyle ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Kültür Merkezinde Sona Gelindi

İlçemizin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak olan Kültür Merkezi hizmet için gün sayıyor. Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un seçim beyannamesinde yer alan, maddi ve manevi değerleri tek çatı altında toplayacak olan Kültür Merkezimizde son rötuşlar yapılıyor.

Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali Hizmet Vermeye Başladı

Belediye Başkanı Fatih Üçok’un seçim vaatleri arasında yer alan yeni şehirlerarası otobüs terminali hizmet vermeye başladı. Yeni otobüs terminali hakkında bilgi veren Başkanı Fatih Üçok, yolcu taşımacılığına yepyeni bir vizyon kazandırdıklarını söyledi. Yeni otogarın kente yakışır nitelikte modern bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Toplamda bin 200 metrekare alana sahip olan yeni şehirlerarası otobüs terminalimizi 120 gün içerisinde tamamladık. Ferah ve geniş bir mekân olması düşünülerek tasarladığımız otogarda bekleme salonu, kafeterya, büfe ve yazıhanelerin eşliğinde bebek odası, emanet odası, mescit, tuvalet, polis odası, zabıta odası ve yönetici odası da yer alıyor. Görev süremiz içinde bizlere inanıp güvenen tüm hemşehrilerimizin gurur duyacağı bir hizmet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.