KÖRFEZ BELEDİYESİ İLİMTEPE KÜLTÜR MERKEZİ GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Körfez Belediyesi, İlimtepe Mahallesi’nde çekim gücünü arttıracak, kültürel ve sosyal dönüşümünü sağlayacak İlimtepe Kültür Merkezi’nin ihalesini gerçekleştirdi

0
2113

Gerçekleştirdiği kentsel yatırımlar, sosyal projeler ve uygulamalar ile Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Körfez Belediyesi, vizyon projelerinden olan İlimtepe Kültür Merkezi’nin ihalesini Körfez Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdi. Destek Hizmet Müdürü Selahattin Sönmez’in başkanlığında gerçekleştirilen ihaleye 5 firma katılım sağladı. İlimtepe Kültür Merkezi’nin ihalesi halka ve basına açık olarak yapıldı.

Körfez Belediyesi, bölge halkının ihtiyaçlarını bir arada gidermesini sağlayacak hem de sosyal hayatı canlandıracak olan İlimtepe Kültür Merkezi’nin projelendirme çalışmalarını Selçuklu mimarisinde tasarladı. Bölgenin eğitim, kültür, sanat, sağlık alanında halkın ihtiyaçlarına cevap verecek olan merkez tam donanımlı olarak vatandaşın hizmetine sunulacak.

Gerçekleştirilen ihalenin ardından açıklamalarda bulunan belediye yetkilileri, “İhalesini gerçekleştirdiğimiz projemizin ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz. İhalemize 5 firma teklif sundu. Komisyonumuzun gerekli değerlendirmeleri yapmasının ardından sonuçları kamuoyuna duyuracağız” şeklinde konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.