KENT&BAŞKAN DERGİSİ, BU YIL KENT&BAŞKAN ÖDÜLLERİ’NİN İKİNCİSİ İLE KARŞINIZDA

0
296

Kentleri için çalışan, üreten ve hayal eden belediye başkanlarımızı, sadece vatandaşın oylarını ölçü alacağımız anketimize, projeleriyle birlikte katılmaya davet ediyoruz.

Belediyelerin hizmet alanlarının sınırlarının artık kalktığı günümüzde, hizmet kategorilerine göre yarışacak projelerimiz kent ve başkanlarımıza ödül getirecek.

Kent & Başkan Dergisi geçen yıl yeniden çıktığı yolda ilerleyişini sürdürüyor. Kentleri için çalışan, üreten, hayal eden, dert edinen belediye başkanlarımızın tüm bu emek ve girişimlerini kamuoyuyla buluşturmayı ilke edinen Kent & Başkan Dergisi sahip olduğu bu gücü bir ölçüye dönüştürüyor; vatandaşın oylarıyla projeleri yarıştırıyor ve Kent & Başkan Ödülleri ile teşvik ve sinerji yaratmayı başarıyor.

İlk defa geçtiğimiz yıl verilen Kent & Başkan Ödülleri, yılın en prestijli ödülleri olmuştu, okurlarımız ve kıymetli belediye başkanlarımız sayesinde.

Bu yıl da amacımız aynı. Geçtiğimiz yıl 5 yıllık görev sürelerinin sonuna gelen belediye başkanlarımızın hizmetle dolu dolu geçen 5 yıllarını bir bütün olarak değerlendirmeye almıştık. Ancak bu yıl geçen yıldan farklı olarak projeleri konuşuyor olacağız.  Projelerimiz yarışacak, Kent & Başkanlarımız kazanacak.

Çevre yönetiminden kültür yaşamına, spordan eğitime, kent içi ulaşımdan kentsel dönüşüme birçok hizmet dalında ayrı ayrı yarışacak projelerimizi yine vatandaşlarımız oylayacak. Elbette kentlerimizin nüfuslarını da göz önünde bulundurarak vatandaştan yüksek oy alan projelerimiz öne çıkacak ve bu projelerin mimarları olan belediye başkanlarımıza Kent & Başkan Ödülleri’ni takdim edeceğiz.

Proje kabulünde tek kriterimiz var; projenin gerçekleşme oranı. En az ihale sürecinde olması gerekiyor, projelerinizin oylamaya kabul edilebilmesi için.

Ve biz, kent & Başkan Dergisi olarak bekliyoruz ilham olacak, örnek olacak projelerinizi.

Nasıl mı katılacaksınız?

proje@kentvebaskan.com.tr ve/veya 444 56 95’e ulaşın, yeter.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.