BÜNYAN BELEDİYESİ “ZEK ÇOCUK OYUN PARKI” HİZMETE AÇILDI

Bünyan Belediyesi tarafından Ekinciler mahallesinde tamamlanan “Zek Çocuk Oyun Parkı” düzenlenen tören ile hizmete sunuldu.

0
961

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu burada yaptığı konuşmada ilçe genelinde yapılan hizmetlere dikkat çekerek;” Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 1300 kilometrede 46 mahallede son 20 yılın hatta son 50 yıllın hizmetlerin hepsini toplayın son 3 yılda yaptığımız hizmet ile bunların tamamını geride bıraktık. Bu da sizin duanız ve bize olan inancınızla gerçekleşmiştir. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli ablalarım, ağabeylerim şimdi önümüzde bir seçim var. Aslında bunu seçim diye nitelendirmek bence biraz yanlış, çünkü Yüzyıl’ın oylaması var. Irak’a bakın, Suriye’ye bakın, Filistin’e bakın, Arakan’a bakın, İslam coğrafyasında emin olun kan ve göz yaşından başka hiçbir şeyin hakim olmadığını göreceksiniz. Onlara dur diyen bir millet var, o da bu millettir. İşte bu millet ümmetin son kalesi olarak devrilmeye, yıkılmaya ve diz çöktürülmeye çalışılmaktadır. İşte buna Pazar günü yapacağımız tercihlerle dur demenin vakti gelmiştir” dedi.

Yapılan duaların ardından tesis hizmete açılırken protokol üyeleri ve vatandaşlar park alanını gezerek incelemelerde bulundular.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.